/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Čtvrtek 23. 11. 2017
Klement
www.nadhernysvet.cz         tour operator +420 / 733 420 420


  Úvod  


Vítejte v roce MILOSRDENSTVÍ,
jak jej nazval papež František, hlava katolické církve.
Jsme vybízeni k přijímání a rozdávání milosrdenství,
bez kterého je lidský život tvrdý až nesnesitelný
a někdy i nemožný.

Kéž se nám daří šířit toto poselství skutky
a měnit tak sebe i tento svět k lepšímu!

Krásné a radostné putování po všech místech naší Země
v prostředí milosrdné lásky


přejí Jindřich a Jana, Terezka a Barunka Miklasovi


Prosba

Milí naši poutníci, prosíme o pomoc při hledání podnájmu v Brně pro naši dceru Barunku v lokalitě poblíž Bohunice Campus, která od září 2017 nastupuje na doktorandské studium na Masarykově universitě. Dceři je 35 let, je svobodná a ráda by bydlela sama. Děkujeme za laskavou pomoc. S přáním všeho dobrého Jana a Jindřich Miklasovi, tel. 603545617O nás


Jsme rodinnou cestovní kanceláří, která od okamžiku svého vzniku v roce 1994 si klade za cíl jediné – spokojenost klientů! O toto se snažíme zcela individuálním přístupem k potřebám a přáním každého zákazníka. Když k tomu přidáme skutečnost, že naše práce s lidmi v cestování nás baví a je naším koníčkem a navíc při snaze o rodinnou pohodu na každém zájezdě, dosahujeme spokojenosti i u těch nejnáročnějších klientů.

Za dobu své činnosti jsme se do povědomí veřejnosti zapsali jako cestovní kancelář, která umí dobře připravit a zrealizovat poutě a poznávací zájezdy a pobytovým zájezdům se věnujeme jen okrajově. Pro naši budoucnost jsou nejdůležitější naši spokojení klienti, kteří šíří jméno naší cestovní kanceláře dál. Jsme Vám za to vděčni a nesmírně si vaší přízně a věrnosti vážíme.


V průběhu každé sezóny jsem osobně přítomen téměř na všech našich zájezdech a manželka Jana vytváří nezbytné zázemí každého zájezdu doma v kanceláři. Možná, že tento náš pohodový tandem jste již zakusili a že i letos se rozhodnete strávit s námi příjemný kousek svého života na některém z našich zájezdů.

Každoročně naše zájezdy zlepšujeme k vaší větší pohodě, což znamená omezování nočních přejezdů, dostatek času na prohlídky a pokud možno už dopředu zajištěnou polopenzi pro každého účastníka.Těšíme se na setkání s Vámi!
Jindřich a Jana Miklasovi

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 733 420 420/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz