/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Pátek 24. 5. 2019
Jana
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyŘÍM - VATIKÁN - ZRUŠENO - obsazeno

Kód zájezdu: 20069
Termín: 20.06.2019 - 27.06.2019
Cena: 7 940,- Kč

Pouť do Říma na kněžské svěcení rodáka Marka.
Itálie - nepřeberná studnice památek. Přicházíme s nabídkou návštěvy Říma a nemůže chybět Vatikán jako nejmenší stát na světě se sídlem hlavy katolické církve papeže Františka a Sixtinskou kaplí. Zároveň to bude i pouť s možností být denně na mši svaté a zúčastníme se i pravidelné středeční generální audience s papežem. Ubytováni v kempu v centru Říma. Stravování snídaně, průvodce Jindřich Miklas.
 
Popis Zájezdu:
1. den - čtvrtek: v 11.30 hod. odjezd Vizovice.
Jízda do Itálie pouze s hygienickými a bezpečnostními přestávkami.

2. den - pátek: příjezd do Říma - ranní hygiena na motorestu. Odjezd do centra Říma, autobus odjede na 9ti hod. povinnou přestávku a my se budeme pohybovat pěšky. Lateránská bazilika - prohlídka. Svaté schody - mše svatá. Svatý Kliment s hrobem sv. Cyrila. Koloseum a Forum Romanum (12 Eur), Kapitol a kostel Santa Maria in Aracoeli, římské Jezulátko, vyhlídka z památníku krále V. Emmanuela II. Odjezd na ubytování do kempu - 2x dvoulůžkové pokoje v chatce.

3. den - sobota: snídaně (budou vždy formou bufetu). Účast na kněžském svěcení. Nocleh v kempu.

4. den - neděle: snídaně. Vatikán - bazilika sv. Petra, prohlídka interiér, kopule (vstupné 10 Eur), katakomby s hrobem sv. Petra. Polední Anděl Páně se Sv. otcem Františkem. Odpoledne pěší návštěva centra Říma - nám. Navona, sv. Anežka římská, sv. Pantaleon - mše svatá. Pantheon, italský parlament, fontána di Trevi. Nocleh v kempu.

5. den - pondělí: snídaně. Svatý Pavel za hradbami - mše svatá, prohlídka. Tre fontane - místo stětí sv. Pavla, trapistický klášter, kostelík Scala coeli - sv. Bernard. Polední přestávka na jídlo a nákup výrobků trapistů. Blízké mariánské poutní místo. Odjezd k Santa Maria Maggiore - prohlídka, staroslověnská liturgie. Bazilika sv. Praxedy, zde pobývali u řeckých mnichů sv. Cyril a Metoděj. Blízký kostel sv. Alfonze - redemptoristé, mozaika českého světce - biskupa Filadelfie - sv. Jana Nepomuka Neumana. Nocleh v kempu.

6. den - úterý: snídaně. Vatikánská muzea (vstupné včetně audio sluchátek 10 Eur). Odpoledne buď koupání v moři nebo čtvrť Trastevere se starými římskými uličkami a bazilikou P. Marie in Trastevere. Bazilika sv. Cecilie, mše svatá. Odjezd na nocleh.

7. den - středa: snídaně. Naložení zavazadel do našeho autobusu a městským autobusem odjezd na dopolední generální audience se sv. Otcem (9.45 - 11.00 hod.). Mše svatá v blízkém kostele P. Marie. Osobní volno, nákupy. Kolem 16. hod. návrat domů pouze s bezpečnostními a hygienickým přestávkami.

8. den - čtvrtek: příjezd do Vizovic kolem poledne.


Stravování: 5x snídaně(snídaně formou bufetu), možnost objednat večeře jedna za 12,50 Eur v restauraci kempu)
Ubytování: 5x v kempu 20 minut od Vatikánu (vždy dva 2 lůžkové pokoje v chatce)

Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým autobusem Mercedes s klimatizací, WC, videem, 5x nocleh (2 lůžkové pokoje v chatce) se snídaní, pojištění léčebných výloh 4 mil. Kč, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, pojištění na storno zájezdu, průvodce. Doprovod kněze, denně mše svatá.

Cena nezahrnuje:
vstupy 32 Eur, jeden lístek na veřejnou dopravu (1,5 Eur), vjezdy pro náš autobus do centra Říma (15 Eur), pobytová taxa - platí se na místě v kempu (5x2=10 Eur), celkem včetně kapesného 120 - 150 Eur.


Nástupní místa:
Svitavy, Olomouc, Vizovice, Brno, Mikulov.

Poznámka:
Doporučujeme s sebou polštářek pod hlavu a deku pro noční jízdu, v autobuse je možnost občerstvení za koruny (studené a teplé nápoje),sandály a jedny plné boty, sukně pod kolena, v kostelích nutné mít zahalená ramena, fotoaparát, deštník, plavky, trochu jídla na obědy, je možnost si koupit pizzu v rychlém občerstvení. Při cestě tam i zpět mějte hygienické věci nahoře v autobuse pro okamžité použití, aniž byste museli do kufru. KANCIONÁL s sebou!!!

MOBIL na průvodce: 00420 736 631 736 - Jindřich Miklas

Změna programu vyhrazena! "Na cestu s námi vyjdi Pane..."Zájezd pořádá: Mgr. Jindřich Miklas, Cestovní kancelář Miklas Tour, Pešinova 21, 796 01 Prostějov, tel. 733 420 420, www.miklastour.cz a farnost Vizovice, P. Vít Hla


 tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz