/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Pátek 22. 3. 2019
Leona
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyBENÁTKY-SIENA-ORVIETO-ŘÍM-ASSISI - obsazeno

BENÁTKY-SIENA-ORVIETO-ŘÍM-ASSISI Kód zájezdu: 08078
Termín: 08.07.2018 - 14.07.2018
Cena: 8 550,- Kč

Itálie je svou historií a památkami zcela jedinečná, také událostmi. Vydáme se k jejímu poznávání, a to od Benátek na laguně, přes Sienu a Orvieto do Říma a Vatikánu a poslední den strávíme v Assisi. Čekají na nás krásné zážitky v kruhu poutníků!
 
Fotogalerie:
BENÁTKY-SIENA-ORVIETO-ŘÍM-ASSISI
klikněte pro detail


Popis Zájezdu:
1. den: odjezdy:
Kelč - v 18.00 hod. od fary
Olomouc - v 19.00 zastávka MHD Jeremenkova 28 (naproti pošty u vlakového nádraží)
Prostějov - v 19.30 hod od CK Miklas, Pešinova 21
Brno - ve 20.15 hod. zastávka MHD Opuštěná č. 2 (před budovou MÚ Šlapanice, vedle Vaňkovy)
dále cesta směrem na Vídeň, Graz a hraničním přechodem Tarvisio do Itálie pouze s bezpečnostními a hygienickými přestávkami.

2. den: ranní příjezd do Benátek - 9hod. prohlídka: františkánský kostel I Frari, kostel sv. Rocha, most Rialto, nám. sv. Marka s bazilikou, prohlídka interiéru (vstupem pro modlící se poutníky), Dóžecí palác (vstupné), zvonice (možnost výjezdu - vstupné), osobní volno. Mši svatou musíme domluvit. Návrat k autobusu lodí po kanálu Grande (lístek) s vyhlídkou na mnoho nádherných paláců na nábřeží. Odjezd do Toskánska na nocleh.

3. den: snídaně v hotelu. Návštěva Sieny, mše sv. u dominikánů (sv. Kateřina Sienská). Orvieto - vláčkem do města (lístek), Duomo se vzácnou relikvií korporálu z Bolseny. Odjezd do Říma, ubytování v českém poutním domě na Velehradě.

4. den: snídaně. Generální audience s papežem Františkem. Po audienci naším autobusem po papežských bazilikách. Mše svatá u sv. Pavla. Nocleh na Velehradě.

5. den: snídaně. Odjezd do Nettuna, mše svatá u sv. Marie Goretti, koupání v moři.
Odpoledne katakomby. Návrat na Velehrad. Odpočinek. Večerní pěší Řím - kolem Andělského hradu, nám. Navona s bazilikou sv. Anežky a krásnými kašnami, senát, parlament, fontána di Trevi, Kapitol. Návrat na ubytování pěšky nebo veřejnou dopravou.

6. den: snídaně. Cesta do Assisi. Assisi - 9 hod. prohlídka městečka - bazilika sv. Františka, mše svatá, krypta s jeho ostatky, dóm sv. Rufina, kostel sv. Kláry, kostel sv. Damiana, kostel P. Marie sopra Minerva. Pěšky do Porciunkuly, prohlídka míst, kde sv. František žil a zemřel. Odsud kolem 17. hod. návrat do vlasti s bezpečnostními a hygienickými přestávkami.

7. den: příjezd do Kelče před polednem.


Stravování: 4x snídaně při ubytování
Ubytování: 4x nocleh se snídaní (1x hotel 2lůžkové pokoje, 3x poutní dům Velehrad v Římě 2-3lůžkové pokoje),

Cena zahrnuje:
dopravu busem s klimatizací, 4x nocleh se snídaní (1x hotel 2lůžkové pokoje, 3x poutní dům Velehrad 2-3lůžkové pokoje), poplatek za vjezdy našeho autobusu: Benátky, Siena, Orvieto, Assisi a Řím, dále parkovné autobusu na Velehradě, pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, pojištění proti úpadku CK, průvodce. Kněz, denně mše svatá.


Cena nezahrnuje:
vstupy, loďka v Benátkách a kapesné (jídlo a suvenýry) 70-100 Eur

Nástupní místa:
Kelč, Olomouc, Prostějov, Brno, doprava klimatizovaným autobusem zn. Mercedes.

Poznámka:
pouť je připravována na objednávku, přednost má objednavatel, ale pokud budou volná místa, budeme rádi, když se přidáte. Hlaste se, prosím, co nejdříve.
S sebou polštářek pod hlavu a deku do autobusu pro noční jízdu, pohodlnou obuv, trochu jídla na obědy, deštník, plavky, v autobuse možnost občerstvení za koruny
(studené a teplé nápoje, polévky), fotoaparát. Neberte s sebou cenné věci!
Zájezd pořádá: CK Miklas Tour, 796 01 Prostějov, Pešinova 21, tel. 582338411, 733420420, Farní úřad Kelč


 tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz