/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Středa 17. 10. 2018
Hedvika
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyMEDŽUGORJE / 6 volných míst

MEDŽUGORJE / 6 volných míst Kód zájezdu: 20067
Termín: 20.06.2017 - 27.06.2017
Cena: 2 990,- Kč

Medžugorje v Bosně a Hercegovině - místo zjevení Panny Marie šesti dětem 24. června 1981 - toto zjevení trvá dodnes. Církev se k těmto zjevením staví zdrženlivě, zatím je ani nepotvrdila, ale ani nezakázala. Tak se Medžugorje do dnešních dnů stalo především místem modlitby a mnoha vnitřních obrácení k Bohu. Každoročně sem putují tisíce poutníků. Osobně vnímám toto místo především jako místo vnitřního ztišení, kam každý, má-li tam putovat, dostává osobní vnitřní pozvání Panny Marie k návštěvě. Rozhodnutí je na každém člověku. Doprava v Chorvatsku povede po dálnici (ne vnitrozemím, kde jsou úzké a klikaté silnice) a jsou zde vysoké poplatky za použití dálnice, proto navýšení ceny o 200 Kč. Děkujeme za pochopení.

Zájezd, prosím, zaplaťte najednou jednou částkou.
 
Fotogalerie:
MEDŽUGORJE / 6 volných míst MEDŽUGORJE / 6 volných míst MEDŽUGORJE / 6 volných míst MEDŽUGORJE / 6 volných míst
klikněte pro detail


Popis Zájezdu:
Odjezd v úterý 20.6. ve 14.30 hod. ze Svitav, v 16.00 hod. z Olomouce - Jeremenkova č. 28, zastávka MHD (naproti pošty u vlakového nádraží), v 16.30 hod. z Prostějova - CK Miklas, Pešinova 21, v 17.15 hod. z Brna - Opuštěná č. 2, zastávka MHD (naproti vjezdu na Zvonařku, před budovou MÚ Šlapanice), v 17.45 hod. z Mikulova - vlakové nádraží.
Předpokládaný příjezd do Medžugorje druhý den kolem 8. hod. ranní.

Návrat: odjezd z Medžugorje v pondělí 26.6. ráno k moři na Makarské (plavky, ručník s sebou), 9hod. přestávka na koupání, k večeru odjezd do vlasti, v úterý 27.6. v ranních hodinách příjezd do Mikulova, Brna, Prostějova, Olomouce a Svitav.

Program poutě: je sestavován ze setkání s vizionáři, s místními kněžími, z návštěvy řeholních komunit Oáza míru a Královna míru, jakož i komunity pro léčení narkomanů Cenacolo.
V těchto dnech bude výročí prvního zjevení a s ním spojené oslavy včetně Pochodu míru.
Také se zúčastníme hlavního večerního tříhodinového duchovního programu v kostele a večerních adorací, chval a radosti, navštívíme místa prvních zjevení Podbrdo a při výstupu na kopec Križevac se pomodlíme křížovou cestu.

Setkání jsou tlumočena do češtiny (slovenštiny). Zde spolupracujeme s Terezkou ze Slovenska.
Bohatý duchovní program s možností přijetí svátostí. Budou též přítomni lidé z celého světa, zakusíme jejich svědectví víry. Setkání s místními komunitami.

Většina setkání s vizionáři se organizuje prostřednictvím radiofrekvencí. Tak je možné poslouchat večerní program v českém nebo slovenském překladu. Proto si, prosím, vezměte s sebou malá rádia nebo mobil s rádiem na FW. Sluchátka vám dodá náš průvodce.
Za všechny překlady během celého pobytu bude od každého poutníka vybrán příspěvek 2 EUR .

Stravování: Vlastní - možnost využití kuchyňky v penzionu nebo blízké restauraci. Možnost polopenze (9 Eur/1 polopenze) v penzionu - nutno objednat předem v CK.
Ubytování: 2-4lůžkové pokoje v soukromém penzionu se sociálním zařízením v Medžugorje blízko baziliky - není v ceně (10 Eur/os/noc).

Cena zahrnuje:
Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC a s možností občerstvení, pojištění léčebných výloh na cestu a pobyt v zahraničí včetně storna, pojištění proti úpadku CK, průvodce naše milá paní Janka Hrabovská

Cena nezahrnuje:
Ubytování (5 nocí x 10 Eur) včetně využití kuchyně - platí se na místě.
Doplatek za polopenzi (5x9 Eur) 45 EUR/os/pobyt.

Nástupní místa:
Svitavy, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

Poznámka:
Doporučuji vzít s sebou polštářek pod hlavu a deku pro noční jízdu v autobuse, léky, deštník, sportovní obuv, přezůvky, jídlo pro celý pobyt, kapesné 40 EUR, nový kancionál.
V autobuse je možnost koupit teplé a studené nápoje, polévky a párky za Kč.
Vezměte s sebou kapesní rádia nebo telefony s příjmem rádiového signálu a sluchátka pro poslech tlumočení.

Děti do 10 let sleva 200 Kč.
Změna programu vyhrazena! Minimální počet účastníků 40.

Mariánská pouť s cílem nalézt nebo prohloubit svůj vztah k Bohu a obdržet Boží posilu pro život.Zájezd pořádá: Mgr. Jindřich Miklas, CK Miklas Tour, Pešinova 21,796 01 Prostějov, tel/fax: 582 338 411, mob. 733 420 420


 přihláška tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz