/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Sobota 17. 8. 2019
Petra
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyMEDŽUGORJE / ZRUŠENO! - obsazeno

MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! Kód zájezdu: 01099
Termín: 01.09.2019 - 07.09.2019
Cena: 3 200,- Kč

Mariánská pouť.

Medžugorje v Bosně a Hercegovině - místo zjevení Panny Marie šesti dětem
24. června 1981 - toto zjevení podle vizionářů trvá dodnes. Církev se k těmto zjevením staví zdrženlivě, zatím je ani nepotvrdila, ale ani nezakázala. Tak se Medžugorje do dnešních dnů stalo především místem modlitby a mnoha vnitřních obrácení k Bohu. Každoročně sem putují tisíce poutníků. Osobně vnímám toto místo především jako místo vnitřního ztišení, kam každý, má-li tam putovat, dostává osobní vnitřní pozvání Panny Marie k návštěvě. Rozhodnutí je na každém člověku.
Přijímáme přihlášky, k platbě vás vyzveme, až bude jistý potřebný počet pro realizaci poutě.
 
Fotogalerie:
MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! MEDŽUGORJE / ZRUŠENO! MEDŽUGORJE / ZRUŠENO!
klikněte pro detail


Popis Zájezdu:
Odjezd v neděli 1.9.2019:
15.30 hod. - Svitavy autobus. nádraží, zastávka "Hnát"
16.30 hod. - Olomouc, MHD naproti poště u Hlavního vlak. nádraží
17.10 hod. - Prostějov, CK Miklas
v 18.05 hod. - Brno - Opuštěná č.2 (zastávka MHD)
v 19.00 hod. - Břeclav
další nástupní místa dle dohody s CK
Organizační doprovod: paní Janka Hrabovská, mobil: 00421 949 403 663

Předpokládaný příjezd do Medžugorje druhý den kolem 8. hod. k penzionu manželů Draženky a Mate Pavlovič.
Návrat: v pátek 6.9. v odpoledních hodinách. Je možné po domluvě všech se zastavit u moře na Makarské (plavky, ručník s sebou).
Příjezd domů v sobotu 7.9. kolem dopoledne.

Program poutě: je sestavován ze setkání s vizionáři, s místními kněžími, z návštěvy řeholních komunit Oáza míru a Královna míru, jakož i komunity pro léčení narkomanů Cenacolo.
Také se zúčastníme hlavního večerního tříhodinového duchovního programu v kostele a večerních adorací, chval a radosti, navštívíme místa prvních zjevení Podbrdo a při výstupu na kopec Križevac se pomodlíme křížovou cestu.

Setkání jsou tlumočena do češtiny (slovenštiny). Zde spolupracujeme se slečnou Terezkou ze Slovenska a s Katkou Curkovic.
Bohatý duchovní program s možností přijetí svátostí. Budou též přítomni lidé z celého světa, zakusíme jejich svědectví víry. Setkání s místními komunitami.

Setkání s vizionáři je organizováno prostřednictvím rádio-frekvencí. Tak je možné poslouchat i večerní program v českém nebo slovenském překladu. Proto si, prosím, vezměte s sebou mobil s rádiem na FW a sluchátko, abyste se naladili na vysílací frekvenci. Pokud sluchátka nemáte, pošleme vám je po průvodkyni.
Za všechny překlady během celého pobytu bude od každého poutníka vybrán příspěvek ve výši 2 Eur.

Stravování: vlastní nebo objednat v penzionu - polopenze 10 Eur/os/den, hlaste s přihláškou do CK
Ubytování: soukromý penzion blízko baziliky, 2-4 lůžkové pokoje (dle potřeby, na vyžádání i větší), cena 10 Eur/os/noc (není v ceně, platí se na místě), Možnost 1lůžkové pokoje za příplatek 5 Eur/noc.

Cena zahrnuje:
Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC a s možností občerstvení, pobytovou taxu, pojištění léčebných výloh na cestu a pobyt v zahraničí včetně storna, pojištění proti úpadku CK, slovenská průvodkyně. Přítomnost kněze, denně mše svatá.

Cena nezahrnuje:
Ubytování (4 x 10 Eur) 40 Eur (včetně využití kuchyně - platí se na místě - vybere organizační doprovod ). Doplatek za polopenzi (4x10) je 40 Eur/os/pobyt - vybere org. doprovod. Příspěvek 2 Eura na tlumočení. Pobytovou taxu.

Nástupní místa:
Nástupní místa: Svitavy, Olomouc, Prostějov, Brno a Břeclav, další dle dohody s CK

Poznámka:
Doporučujeme vzít s sebou polštářek pod hlavu a deku pro noční jízdu v autobuse, léky, deštník, sportovní obuv, přezůvky, jídlo pro celý pobyt, kapesné 40 Eur, nový kancionál.
V autobuse je možnost koupit teplé a studené nápoje, polévky a párky za Kč.

Mariánská pouť s cílem nalézt nebo prohloubit svůj vztah k Bohu a obdržet Boží posilu pro život.
Změna programu vyhrazena! Minimální počet účastníků 40.Zájezd pořádá: Mgr. Jindřich Miklas, cestovní kancelář, Pešinova 21,796 01 Prostějov, tel/fax: 582 338 411, mob. 733 420 420 a farnost Úpice


 tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz