/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Čtvrtek 25. 4. 2019
Marek
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyPater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno!

Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Kód zájezdu: 31088
Termín: 31.08.2018 - 07.09.2018
Cena: 8 700,- Kč

Pouť k P. Piovi v roce 50. výročí od jeho úmrtí.
 
Fotogalerie:
Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno! Pater Pio - S. Giovanni Rotondo / zrušeno!
klikněte pro detail


Popis Zájezdu:
1.den - odpoledne odjezd v 16.hod. Svitavy - Olomouc - Prostějov - Brno. Rakouskem do Itálie pouze s hygienickými a bezpečnostními přestávkami.

2.den - dojezd do Porciunkula - kaple P.Marie Andělské. Assisi - sv. František, sv. Klára, San Damiano, mše svatá, večeře, nocleh.

3.den - Assisi - snídaně, v 8.hod. odjezd směr Cascia - sv. Rita, mše svatá. Loreto - nazaretský domek, prohlídka. Manopelo - rouška sv. Veroniky. Večeře a nocleh v Manopelu,

4.den - Manopelo snídaně. Odjezd Lanciano - eucharistický zázrak, adorace u Nejsvětější Svátosti oltářní. Zastávka u moře. Dojezd do San Giovanni Rotondo. Nocleh, večeře - večer mše svatá v Rotondu.

5.den - San Giovanni Rotondo - o.Pio, prohlídka kláštera, tělo o. Pia v nové bazilice, Rupnikovy mozaiky. Venkovní křížová cesta v 15.hod. Odjezd do Monte San Angelo - sv. Michael, mše svatá. Večeře a nocleh S.G.Rotondo.

6.den - San Giovanni Rotondo snídaně. Odjezd do Pietrelciny - rodiště o. Pia,
mše svatá. Návrat do Rotonda. Večeře, nocleh.

7.den - San Giovanni Rotondo, snídaně. Volný den, duchovní program. K večeru návrat do vlasti, jen zdravotní a bezpečnostní přestávky.

8.den - Polední příjezd do Brna, následně do dalších odjezdových míst.

Stravování: 5x polopenze
Ubytování: 5x hotel nebo klášter, 2 lůžkové pokoje

Cena zahrnuje:
dopravu autobusem s klimatizací, WC, videem, 5x nocleh s polopenzí, pojištění léčebných výloh do 4 mil. Kč, pojištění CK proti úpadku, průvodce. Doprovod kněze, denně mše svatá.

Cena nezahrnuje:
kapesné a vstupné 70-100 Eur, vjezdy našeho autobusu do Assisi, Loreta a S.G. Rotonda, pobytové taxy na hotelích pro města.

Nástupní místa:
Svitavy, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Poznámka:
s sebou polštářek pod hlavu a deku do autobusu pro noční jízdu, sandály a jedny plné boty, sukně pod kolena, v kostelích nutné mít zahalená ramena, plavky, trochu jídla na obědy, je možnost koupit si pizzu v rychlém občerstvení, deštník, v autobuse je možnost občerstvení za koruny (studené a teplé nápoje, polévka), fotoaparát, Při cestě tam i zpět mějte hygienické věci nahoře v autobuse pro okamžité použití, aniž byste museli do kufru.

Změna programu vyhrazena! "Na cestu s námi vyjdi, Pane..."Zájezd pořádá: Cestovní kancelář, Mgr. Jindřich Miklas, 796 01 Prostějov, Pešinova 21, tel. 582 338 411


 přihláška tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz