/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Pátek 24. 5. 2019
Jana
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyŘ Í M - NÁRODNÍ POUŤ /bus, 5 dnů / 1 volné místo

Kód zájezdu: 10119
Termín: 10.11.2019 - 14.11.2019
Cena: 5 700,- Kč

NÁRODNÍ POUŤ ČESKÝCH A MORAVSKÝCH DIECÉZÍ
u příležitosti 30. výročí svatořečení sv. Anežky České
(1989-2019)
 
Popis Zájezdu:
1. den - neděle: odjezd autobusu ve 13 hod ze Svitav po trase Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno a Mikulov. Pro skupiny je možná trasa dle jejich potřeby. Cesta do Říma jen s bezpečnostními a hygienickými přestávkami.

2. den - pondělí: ranní hygiena na motorestu před Římem. Metrem do centra města - Fontana di Trevi, Kapitol, Benátské náměstí, Koloseum (13 eur), památník Viktora Emanuela II., kostel Santa Maria in Aracoeli, Římské Forum, Španělské schody. Metrem k bazilice Santa Maria Maggiore - v 15 hod. účast na národní mši svaté. V 17.30 hod. slavnostní koncert ke cti sv. Anežky a našich národních patronů v kostele Panny Marie Andělské a mučedníků (v blízkosti nádraží Termini a kousek od baziliky Santa Maria Maggiore). Po koncertě pěšky na nocleh do nedalekého hotelu. Autobus nám přiveze zavazadla.

3. den - úterý: 12. listopadu - DEN 30. VÝROČÍ KANONIZACE SV. ANEŽKY ČESKÉ Snídaně formou bufetu na hotelu. Metrem do baziliky sv. Petra ve Vatikánu, kde se v 10 hod. zúčastníme národní mše svaté společně s našimi pastýři - biskupy, kněžími a Církví České republiky. Společná modlitba u svatováclavského oltáře v bazilice a v kryptě u sochy sv. Anežky české, kterou Sv. otec František přijal ve Svatém roce Milosrdenství jako dar České republiky. Odpoledne strávíme ve Vatikánu - prohlídka baziliky sv. Petra, Michelangelova kopule (8 eur), volno k nákupu devocionálií. Metrem na ubytování.

4. den - středa: snídaně na hotelu a naložení zavazadel do našeho autobusu. Metrem odjezd do Vatikánu, kde se od 9.30 hod. setkáme při generální audienci se Svatým otcem Františkem společně s našimi krajany, žijícími v zahraničí. Metrem přejedeme k Lateránu, kde se v bazilice sv. Jana zúčastníme od 15 hod. národní mše svaté, při níž zakončíme program národní poutě. Pomodlíme se na Svatých schodech, které z Jeruzaléma přivezla ve 4. stol. císařovna sv. Helena. K večeru návrat do vlasti pouze s bezpečnostními a hygienickými přestávkami.

5. den - čtvrtek: po poledni příjezd do nástupních míst v republice.

Stravování: 2x snídaně formou bufetu
Ubytování: 2x ve 3* hotelu v centru Říma, 2-3 lůžkové pokoje

Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým autobusem Mercedes s klimatizací, WC, videem, 2x nocleh (2-3 lůžkové pokoje) se snídaní v hotelu v centru Říma, pojištění léčebných výloh do 4 mil. Kč, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, pojištění na storno zájezdu, průvodce. Vjezdy autobusu na hotel. Doprovod kněze, denně mše svatá.


Cena nezahrnuje:
vstupy 21 Eur, pobytová taxa 8 eur, jízdy metrem nebo městskými autobusy - jedna jízda 1,5 eur, celkem včetně kapesného doporučujeme 60-80 eur, možnost objednat večeři za 11 eur.

Nástupní místa:
Svitavy, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov, dle domluvy i z jiných míst republiky

Poznámka:
Doporučujeme s sebou polštářek pod hlavu a deku do autobusu pro noční jízdu, sandály a jedny plné boty, sukně pod kolena, v kostelích nutné mít zahalená ramena, trochu jídla na obědy, je možnost si koupit pizzu v rychlém občerstvení, deštník, v autobuse je možnost občerstvení za koruny (studené a teplé nápoje), fotoaparát. Při cestě tam i zpět mějte hygienické věci nahoře v autobuse pro okamžité použití, aniž byste museli do kufru. KANCIONÁL s sebou!!!
MOBIL na průvodce: 00420 736 631 736 - Jindřich Miklas

Změna programu vyhrazena! "Na cestu s námi vyjdi, Pane..."Zájezd pořádá: Mgr. Jindřich Miklas, cestovní kancelář, Prostějov, mob. 733 420 420


 přihláška tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz