/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
Sobota 17. 2. 2018
Miloslava
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyBALI - MasterMind na BALI

Kód zájezdu: 26048
Termín: 26.04.2018 - 10.05.2018
Cena: 49 900,- Kč

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Tato cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali s jeho jedinečnou hinduistickou kulturou, zelení terasovitých rýžových políček a neopakovatelnou energií, se seminářem MasterMind Denisy Švecové.

Znáte tajemství znovu objeveného způsobu řešení problémů, který používají vrcholoví manažeři velkých korporací?
Můžete pokračovat v započatém trendu ještě usilovněji, obětavěji a bez jediného dne volna?
Nebo se rozhodnete pro MasterMind na ostrově Bali.

Co je MasterMind?
JamieTardy z webu ?EventualMillionaire?se rozhovory s více než sedmdesáti milionáři snažila přijít na nějaký společný faktor jejich úspěchu. Nejčastěji zmiňovaným společným činitelem bylo používání tzv.MasterMind skupiny. MasterMind je technika řešení problémů, popsanáuž roku 1937 v knize Napoleona Hila ?Think andGrowRich?. Jedná se o kombinaci brainstormingu, růstu, skupinové odpovědnosti a vzájemné podpory podnikatelů. Skupiny lidí, kteří se snaží znásobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů. Ano, skupiny lidí, kteří usilovně přemýšlí, jak vyřešit váš problém.Nejsilnější dopad má právě tehdy, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin.

Co je Bali?
Ostrov v Indonésii nazývaný rájem na zemi.Domov usměvavých, přátelských a šťastných lidí.Dech beroucí vodopády, deštné pralesy, činné vulkány, potápění na neporušených korálových útesech, koupání a opalování na černých i bílých plážích. Maximální relax a pohoda pod palmami. Ideální destinace pro milionáře - milionářem se tu stane každý hned po prvním výběru z bankomatu.

Proč se zúčastnit MasterMindu na Bali?
Pomůže vám mnohdy i zásadně změnit směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě. Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu. Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
A také je to skvělá odpověď na otázku: ?Proč bych k čertu měl letět na dovolenou zrovna v září??
 
Popis Zájezdu:
Prožijeme společně 15 krásných dnů, které vám zpestřím osobním mastermindem pro každého z vás.

Nejen, že se z dovolené vrátíte odpočatí a nabití energií, ale budete mít jasno, co dál ve vašem byznyse, nebo osobním životě. Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 6ti lidí, kteří přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc, váš problém zcela čerstvý pohled. Nemluvím o tom, že občas jen najmout si podobně kvalitní lidí na to, aby řešili vaše issue by vás stálo spoustu peněz. Nápady a feedback, které dostanete mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.

Mastermind pro každého z vás bude trvat 1 ? 2 hodiny. Není povinný, ale nemyslím si, že se o něj budete chtít dobrovolně připravit.

Lektorka Denisa Švecová prošla projektem Moudré podnikání žen, má za sebou intenzivní školení pro facilitátory, několik let vede ženské kruhy, řídí mastermindy, absolvovala kurz emoční inteligence, neverbální komunikace, stress management, je manažerkou úspěšného podnikatelského klubu, absolvovala kurz techniky kvantového doteku Matrixu, Léčebné kódy dr. Alexandra Loyda. Je majitelkou vzdělávací firmy a organizuje mimo jiné i vícedenní školení na téma zákon přitažlivosti, kde vede hlavně práci v kruhu.


Co na naší cestě zažijete a uvidíte:
Seminář MasterMind
Relaxace
Návštěva zajímavých míst ostrova Bali:
Nejvýznamnější chrámy Bali (matku chrámů Besakih, mystický chrám na jezeře Beratan, chrám netopýrů Goa Lawah, mořský chrám Tanah Lot)
Lekce vařeni uprostřed rýžových polí
Projížďka na kolech vesnicemi od magické hory Batur
? a mnohé další

Stravování: Plnou vegetariánskou penzi v retreat centru / 4 noci
Ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelech standardu 3***/ 8 nocí

Cena zahrnuje:
Letenku Praha ? Bali ? Praha
Seminář MasterMind
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
1 x tradiční balijská masáž v altánku nad mořem
Česky mluvícího průvodce Majka Kadlecová
Zákonné pojištění CK


Cena nezahrnuje:
Soukromé cestovní pojištění
Pojištění proti stornu zájezdu
Nápoje
Obědy a večeře na 8 dní pobytu

Nástupní místa:
Praha, letiště Václava Havla, Terminál 1.

Poznámka:
Doporučené kapesné je cca 350 Kč na denZájezd pořádá: Cestovní kancelář Mandala, Tel. 420 222 264 222 Napište nám: majka@ckmandala.cz Lidická 884/6 Praha 5 - Smíchov 150 00


 přihláška tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz